12 juni 2021 Vriendschappelijke wedstrijden

Zaterdag 12 juni spelen we vier vriendschappelijke wedstrijden tegen Volharding en Scheldesport  in de Van Duyvenvoorde Sportzaal in Oost-Souburg.
Kijk goed wanneer je moet spelen , want er wordt soms al een beetje gekeken naar de teams van komend seizoen.
Als je om een reden NIET kan spelen afzeggen CEES , dan geef ik het door aan de coach.
Kan je niet fluiten en/of jureren zoek JEZELF een vervanger en je geeft dat door aan mij.
We hopen dat het een gezellige basketball dag wordt.
 
11.00 uur  : BV Souburg - Volhardong MU 18.
Jury : Lars Bolle en Nikita Potolov
Spelers : Niels , Niel , Jesse , Antonio , Teun , Mathijs , Rowin , Bo , Beorn , Leon , Tobi en Joël.
 
12.15 uur  : BV Souburg - Scheldesport U12.
Fluiten : Beorn Franke en Antonio Kustura.
Jury : Noah Ouhajou en Yoran Schuurman.
Spelers(sters) : Lars , Ramon , Noa , Yasmine , Genaya , Finn , Nikita , Yusuf , Milo , Tijn en Noes.
 
13.30 uur  : BV Souburg - Scheldesport U16.
Fluiten : Jesse Franke en Leon Franke.
Jury : Sanne Franke en Afsaneh Jaffari.
Spelers : Bjorn , Nadir , Mateo , Inas , Nathan , Manuel , Joël , Kas , Rik en Rik , Jairo , Yoran , Levi , Wietse en Noah.
 
14.45 uur  : BV Souburg - Scheldesport U14.
Fluiten : Nathan v.d.Heijde en Kas Scheers.
Jury : Manuel Lobbezoo en Mateo Kustura.
Spelers(sters) : Gijs , Chiel , Jens , Jasper , Wesley , Lucas , Perry , Melissa , Afsaneh , Zoë , Sanne , Mika en Tim.
 
We spelen natuurlijk in ons club tenue dus vergeet deze niet mee te nemen.

Nieuwsbrief mei

klik hier om de nieuwsbrief te kunnen bekijken

Aanpassing buitentraining schema

SCHEMA  BUITENTRAININGEN  BERMWEG – BUITENHAVENPAD
MET  INGANG  VAN  WOENSDAG  7  APRIL  T/M  WOENSDAG  30  JUNI.

MAANDAG.

16.00   Meisjes en Jongens  U 8 – U 10 – U 12.

17.00   Jongens  U 16 1 + 2 en U 18.

18.15   Meisjes en Jongens  U 14.

19.15   Dames.

WOENSDAG.

16.30   Meisjes en Jongens  U 8 – U 10.

17.30   Meisjes en Jongens  U 12 – U 14.

18.30   Jongens  U 16 1 + 2 en U 18.

* Onderlinge wedstrijden voor de Jeugd.

Wedstrijden  3-3  meisjes en jongens U 8 en U 10.

Deze groep gaat na een warming-up op woensdag bijna altijd wedstrijden 3-3 spelen volgens bekend schema en met 5 minuten speeltijd.

Wedstrijden  3-3  /  4-4  /  5-5  op zaterdag voor U 12 – 14 – 16 - 18.

Deze toernooien staan gepland op de zaterdagen 24 april , 15 mei , 5 juni en 26 juni.

U 12 – U 14 : 10.00 – 11.30 uur.

U 16 – U 18 : 11.30 – 13.00 uur.

Nieuwsbrief april

Klik hier om de nieuwsbrief te lezen.

Buiten training BV Souburg vanaf 15 maart

We willen als het weer meezit maandag 15 maart starten met trainingen op het pleintje einde Bermweg - Buitenhavenpad.

Mannen 1 gaat nog niet trainen ivm Covid-19 en de vrouwen starten op 29 maart.

SCHEMA  TRAININGEN  :

Maandag 15 - 22 en 29 maart          16.00  meisjes en jongens U 8 - 10 en 12.

                                                          17.00  jongens U 16 1 + 2 en U 18.

                                                          18.15  vrouwen.

Woensdag 17 - 19 en 21 maart         16.00  meisjes en jongens U 14 1 + 2 en U12 geboren 2009.

                                                           17.00  jongens U 16 1 + 2 en U 18.

                                                           18.15  mannen  2.

* Het bestuur heeft besloten tot teruggave van 4 maanden contributie.

  Totale afrekening contributie en bondsgeld komt later.

  Opbrengst Grote Clubactie was trouwens € 403,10  bravo !!

* Afhankelijk van het weer is het de bedoeling om onderlinge wedstrijden te organiseren op zaterdag.

  Iedereen krijgt dan op tijd bericht over speeltijden.

We hopen op droog weer en iedereen weer op de training te zien

logobvs.jpg